Centrum Handlu "Korczowa Dolina"

Sponsorzy » Centrum Handlu "Korczowa Dolina"

Centrum Handlu Korczowa Dolina największe Centrum Handlowe na granicy z Unią Europejską.

Korczowa Dolina Sp. z o.o. z dniem 14.10.2009 uzyskała Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością i działa w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami ISO 9001:2008 w zakresie wynajmu powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych.korczowa dolina hala lwowska

 

Centrum Handlu Korczowa Dolina to największy obiekt handlowy położony w miejscowości Młyny na Podkarpaciu, w odległości 2 km od granicy z Ukrainą, przy wschodniej granicy Unii Europejskiej, w strefie ruchu bezwizowego. W sierpniu 2011 została otwarta Hala Kijowska, pierwszy z trzech budynków z parkingiem na ponad 700 miejsc postojowych. W przestronnym kompleksie o łącznej powierzchni najmu 45 000 mkw. docelowo funkcjonować będą trzy hale: Kijowska, Lwowska i Doniecka z parkingiem na 2 200 miejsc.

 

Centrum Handlu Korczowa Dolina wyróżnia doskonała lokalizacja. Obiekt powstał w strefie ruchu bezwizowego - 2 km od największego przejścia granicznego z Ukrainą w Korczowej – przy najdłuższej trasie transeuropejskiej E40 oraz autostradzie A4, głównym szlaku komunikacyjnym łączącym Europę Zachodnią z Ukrainą. Strefa ruchu bezwizowego pozwala na swobodne przekraczanie granicy obywatelom z Ukrainy. Jest to także strefa Tax Free, dzięki której mieszkańcy Ukrainy bezpośrednio w Centrum mogą otrzymaćzwrot podatku VAT od zakupionych towarów, w specjalnie stworzonym punkcie obsługiwanym przez najwyższej rangi specjalistę Global Blue.

Ważnym atutem hal jest duża różnorodność wielkości powierzchni lokali handlowych – już od 16 mkw. – z możliwością łączenia modułów. Nowoczesne przestrzenie handlowe, przestronne korytarze i przejrzysty system wizualizacji zapewniają wysoki standard warunków sprzedaży i prezentacji oferty. Dodatkową zaletą projektu jest infrastruktura, która powstała przy udziale inwestora - centrum obsługi biurowej i Tax Free, przestrzeń ekspozycyjna do profesjonalnej prezentacji oferty polskiej i zagranicznej oraz warunki do realizacji dużych kontraktów.


Kontakt:

Centrum Handlu Korczowa Dolina

Młyny 90, 37-550 Młyny

 

Biuro Korczowa Dolina Młyny:

tel. +48 16 733 21 40

fax. +48 16 733 22 04źródło: korczowadolina.pl