Grupa Rowerowa OSP Duńkowice

Rajd Rowerowy Lubaczów
    Pielgrzymka rowerowa Wielkie Oczy
    Roztoczański Rajd Rowerowy

Grupa Rowerowa Ochotniczej Straży Pożarnej im. Jana Pawła II w Duńkowicach powstała w 2016 roku, z inicjatywy Przezesa OSP Duńkowice dh Grzegorza Błaszczyka, w tym to roku zorganizowano I Roztoczański Rajd Rowerowy do miejscowości Basznia Dolna. Aktualnie jej koordynatorem wybrany został dh Andrzej Fleszar. Członkowie grupy biorą udział w licznych Rajdach Rowerowych których są głównymi organizatorami. Na przestrzeni lat zorganizowany został Papieski Rajd Rowerowy, kilka edycji Roztoczańskiego Rajdu Rowerowego. W 2020 roku członkowie grupy brali udział w rowerowej pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Wielkich Oczach oraz Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze. Dziś grupa liczy ponad 30 osób. Zapraszamy wszystkich chętnych do wstąpienia w nasze szeregi !