Wozy bojowe OSP KSRG Duńkowice

im. Jana Pawła II

w Duńkowicach

___________________________

Drodzy Przyjaciele, Sympatycy Ochotniczej Straży Pożarnej w Duńkowicach jak co roku zwracamy się z gorącą prośbą  o przekazanie na działalność naszej jednostki - wsparcia finansowego w postaci  1% podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych.

Strażacy naszej jednostki  od pokoleń pełnią bezinteresowną służbę w ochronie życia, zdrowia, mienia, środowiska, tradycji i kultury narodowej.  Kierują się szczytnymi  ideałami  służenia ludziom i niesienia pomocy  poszkodowanym, niejednokrotnie z narażeniem swojego zdrowia a także życia.

By spełnić swoje powołanie , ciągle musimy  udoskonalać nasze  umiejętności oraz dokonywać zakupów nowoczesnych sprzętów ratowniczych, by jeszcze szybciej i skuteczniej nieść pomoc.

Strażacy ratują mienie i życie, dlatego przekazując 1 % podatku na rzecz OSP w Duńkowicach inwestujecie również w swoje bezpieczeństwo. Dla nas każdy pozyskany grosik jest wielkim osiągnięciem.